مرسولات پستی بیمه میباشند.در هنگام تحویل گرفتن کالا از سلامت فیزیکی (عدم ضربه خوردگی یا آسیب دیدن کارتن کالا) اطمینان حاصل فرمایید. بدیهی است دریافت بسته به منزله تایید شما مشتری گرامی می باشد.

سفارش های شهر تهران در صورتی که تا قبل از ساعت 17:00 ثبت و پرداخت شده باشند ، در همان روز با پیک ارسال میشوند. سفارشات شهرستان نیز در همان روز ثبت سفارش ، در ساعت کار اداری تحویل پست یا تیپاکس میشوند و رسید تحویل برای مشتری ارسال خواهد شد.

بله ، بعد از ثبت و پرداخت یک ایمیل و یک پیامک حاوی اطلاعات سفارش برای شما ارسال میشود و فاکتور خرید نیز به همراه کالای خریداری شده برای شما ارسال خواهد شد.

کلیه کالاهای فروخته شذه در فروشگاه زرین همراه از مبادی قانونی وارد شده و همگی دارای گارانتی هستند. لذا همه مسایل و مشکلات مربوط به کالاهای گارانتی دار بر عهده شرکت گارانتی کننده می باشد.

در صورتی که پاسخ سوال خود را در بین سوالات زیر پیدا نکردید از طریق فرم تماس مقابل سوال خود را مطرح کنید. کارشناسان ما بزودی پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود.سعی کنید پرسش خود را واضح اعلام کنید. همچنین میتوانید بصورت تلفنی نیز با کاراشناسان ما تماس گرفته و بصورت تلفنی مشاوره دریافت کنید.
با تشکر از حسن انتخاب شما